Master looking for a new slave girl to own!

Masteradrianbuc
Masteradrianbuc
Buna! Sunt un Stapan ce isi cauta propria sclava pe care sa o initieze in BDSM, sa o foloseasca si umileasca. Sunt into foarte multe lucruri ce tin de bdsm! Limita e cerul!!! Sunt din bucuresti! Stilul meu de dominare(atat fizica cat si psihica) pe care il impun, va trebui respectat de catre sclava mea! altfel...consecintele sunt dulci.Singura dorinta pe care o cer este seriozitatea si sinceritatea!Nu ezita sa mi lasi un mesaj daca doresti sa vorbim sau chiar sa ne intalnim! (strict fete de orice varsta!) Ma astept ca in primul mesaj sa aflu ce fetish uri ai...cum arati si ce dorinte ai! Cu cat esti mai aproape de nebunia mea...cu atat sunt mai mari sanse sa ne intalnim! Accept discutii si pe whapp sau telegram! Rog aceeasi seriozitate, discretie si curatenie pe care o ofer si eu! "varsta nu reprezinta actiunile pe care le faci, mintea in schimb, domina orice fapta pe care o savarsesti!"- efectiv eu, eu am zis asta! :))
Kimbo
Kimbo
Hi
Lorry
Lorry
Hey sunt interesata
Lorry
Lorry
Sunt din bucuresti 43 ani voluptoasa sani mari iubesc sa fiu dominata sa fiu sclava supusa

BDSM Kinkers  BDSM Forum